RINIA - LIVE
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit

Tronditet sërish Elbasani, vriten në gjumë babai me dy djemtë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë

Tronditet sërish Elbasani, vriten në gjumë babai me dy djemtë

Mesazh nga Admin prej Sat Mar 19, 2011 10:01 amELBASAN—Vrasjet e shumëfishta trondisin sërish qytetin e
Elbasanit. Një person mësohet se ka vrarë me armë
zjarri tre pjesëtarë të së njëjtës familje në banesën e tyre. Ngjarja ka
ndodhur pranë shkollës “Jorgji Dilo” ndërsa dyshohet se autori ka
trokitur në derën e familjes Mahmuti këtë mëngjes. Më pas ai ka vrarë me
armë zjarri shtetasit Emin, Xhelal dhe Pëllumb Mahmuti ndërsa ka
plagosur shtetasen Myzejen Qosja, bashkëshortja e njërit prej të
vrarëve. Të vrarët mësohet se kanë qenë babai dhe dy djemtë e tij që
ishin në gjumë.

_________________________________________________


Vajza e bukur pëlqehet me sy, ndërsa ajo e mira pëlqehet me zemër...


avatar
Admin
[ Pergjegjes i forumit ]
[ Pergjegjes i forumit ]

Gjinia Gjinia : Male
Postime: Postime: : 632
Piket Piket : 1765
Birthday Birthday : 17/07/1988
Rregjistrimi Rregjistrimi : 11/03/2011
Mosha Mosha : 29
Vendbanimi Vendbanimi : Athin

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi