RINIA - LIVE
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit

Blero triumfon në “Zhurma Show Awards”

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë

Blero triumfon në “Zhurma Show Awards”

Mesazh nga Admin prej Mon Oct 24, 2011 5:39 pm


Është mbajtur mbrëmë edicioni i 7-të i spektaklit video-muzikor ‘Zhurma Show Awards 2011’.Çmimin kryesor “Best video” pati fatin ta fitojë këngëtari Blero në bashkëpunim me Astrit Stafën me këngën “Summer love”.‘Best song” shkoi në duart e grupit NRG Band me këngën e tyre “Rina Rina”, “Best album” e fitoi këngëtarja nga Mali i Zi, Gjyste Vulaj, “A bëhesh merak”, ndërsa “Albumi Histori” iu nda Muharrem Qenës.

_________________________________________________


Vajza e bukur pëlqehet me sy, ndërsa ajo e mira pëlqehet me zemër...


avatar
Admin
[ Pergjegjes i forumit ]
[ Pergjegjes i forumit ]

Gjinia Gjinia : Male
Postime: Postime: : 632
Piket Piket : 1765
Birthday Birthday : 17/07/1988
Rregjistrimi Rregjistrimi : 11/03/2011
Mosha Mosha : 29
Vendbanimi Vendbanimi : Athin

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi